STEUN GEZOCHT VOOR ONS REGIMENT!

En weer gaat het mes in Defensie! Jammergenoeg raken we alle tanks kwijt. Dat is bij iedereen bekend. Wat minder bekend is dat ook de resterende eenheden moeten inleveren. Dus ook ons moederregiment. Zo ook op bij de Sectie 1. Die sectie is naast personeelszorg, personeelsbeheer, opleidingen en personeelsplanning, ook belast met veteranenzaken, ceremonies, de historische verzameling en externe contacten. De Sectie moet 50% van haar capaciteit inleveren. Van 4 naar 2 militairen. Dat terwijl we met zijn allen meer willen doen aan nazorg, saamhorigheid en traditiehandhaving. Wij willen als NUV graag ons regiment ondersteunen. Wij vragen NUV leden met ervaring en/of veel goede wil als het gaat om veteranen, ceremonies, archivering, beheer van de traditiekamer, etc, of zij gedurende langere tijd als militair/veteraan bd, willen worden verbonden aan het regiment. Langdurige dienst-of andere ervaring is natuurlijk een meegenomen. Dus gaat de voorkeur uit naar (onder)officieren bd. Die zijn namelijk snel in te werken. Maar veteranen met een andere relevante ervaring mag natuurlijk ook. Het is vrijwilligerswerk, dus geen salaris. Een onkostenvergoeding is bespreekbaar. De belasting hangt af van de afgesproken werkzaamheden, maar ligt tussen de 1 dag per maand tot 1 dag per week.

 Mocht je meer informatie willen hebben en/of wil je nagaan of jouw ervaring en tijd van nut kan zijn, neem dan contact op met onze secretaris Sjaak Duine via email (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of 06-533 567 42

Laat reactieformulier zien

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo lzv web

Dubbel Vier

DV Home

De vereniging heeft een eigen periodiek (Dubbel Vier) dat vier keer per jaar uitkomt. De bedoeling van dit blad is onderling contact, het verstrekken van informatie.....

Lees meer ...

Nieuw in de Webshop

Sponsoren