Bevrijdingsdag Wageningen 2019

Categorie
Actviteiten
Datum
5 mei 2019 10:00 - 17:00
Locatie
Generaal Foulkesweg 94 A
Wageningen, Nederland

UPDATE d.d. 1 mei:

beste Unifillers,

 

Hieronder in het kort het programma voor zondag 5 mei te Wageningen:

* lunch- en consumptiebonnen en de instapkaart voor degene die met historische voertuigen meerijden, ophalen bij de merchandise stand van de NUV. Dit kan tot 13.00 uur.

 

* wat is er te zien en horen:

10.00 - 15.00 uur Static show van historische militaire voertuigen.

10.00 - 19.00 uur Themamarkt, musea en modelbouw.

Roadshows KM/CLAS/LM, expositietent en klimwand jeugd.

Muzikale optredens en displays en demonstraties van de re-enacmentgroepen

 

*DEFILE:

14.30 verplaatsen naar opstelplaats defilé. ( nabij onze witte voertuigen)

15.00 klaar met opstellen

15.30 start Defilé.

19.00 einde dag

 

met blauwe groet,

 

Joop HOEK

s3/NUV

 

OORSPRONKELIJKE TEKST

Informatie Wageningen '45 op 5 mei 2019

Net zoals vorig jaar zal de plaats waar de statics worden opgebouwd ( FOULKES FESTIVAL)  op de locatie : Belmote Arboretum - Generaal Foulkesweg 94 A zijn. Deze plek ligt ongeveer 200 meter verder dan de oorspronkelijke locatie De Dreijen waar we voorheen stonden. Het is dus makkelijk aan te lopen. 

De lengte van het bevrijdingsdefile is 3.5 KM

De aanvangstijd is vanaf 10.00 uur en het einde zal zijn om 19.00 uur. 

Vervoerregelingen:

Vanaf station Ede-Wageningen rijdt er vanaf 09.00 tot uiterlijk 13.00 uur een pendeldienst naar het Foulkes festival. Na afloop van het Defile tot uiterlijk 19.30 rijdt er een pendeldienst naar het treinstation Ede-Wageningen. 

De opstapplaats voor de pendeldienst is aan de ZUIDZIJDE van het station. 

Mensen die VOOR 09.00 uur of NA 13.00 komen met de trein kunnen de de bus pakken met de valleilijn van Syntus ( 84 en 88) . De bus halte staat aan NOORDZIJDE van het station

Parkeerregelingen:

Iedereen die een parkeerflat heeft aangevraagd krijgt deze thuisgestuurd. Ze zijn op 26 april verstuurd.  Het Belmote Arboretum ( foulkes festival) is alleen te benaderen via de Ritzema Bosweg, afslag Diedenweg.  De Diedenweg is afgesloten en men krijgt alleen doorgang met een P-kaart waar een 3 of 10 op staat. Achterop de P-Kaart staat een plattegrond die aangeeft waar jullie mogen parkeren. Vergeet je kaart dus niet mee te nemen. Daarnaast staan er overal borden en verkeersregelaars om alles in goede banen te leiden. 

Melden bij aankomst

Op het foulkes festival veld staan overal borden. Om jullie consumptiebonnen, lunchpakketbon en tribunekaarten of meerijkaarten te ontvangen dienen jullie je voor 13.00 te melden bij de merchandise stand van de Unifilvereniging. Het merchandiseveld staat op de borden aangegeven. 

Lunchpakket kunnen tegenover het centrale meldpunt worden opgehaald.

De toiletten zijn gratis

Opstellen Defile:

Het Libanondetachement zit in cluster X. Op het foulkes terrein bevindt zich een Libanonveld met een tent. ( volg de borden!) Om 14.00 uur is het verzamelen bij de tent op het Libanonveld en dan lopen we gezamenlijk naar de opstelling voor het defilé. Wees svp op tijd. 

Tribuneplaatsen:

Als je een tribuneplaats wil of meerijden op een voertuig geef je dan op. Als we te weinig tribuneplaatsen hebben, lossen we dat er plaatse op. Waarbij de insteek zal zijn dat mensen met een fysieke handicap voorrang zullen krijgen bij de verdeling.  De tribune plaatsen moeten uiterlijk om 15.15 worden ingenomen. 

Tot Slot,

We zijn dit jaar wederom met een groot aantal UNIFIL-lers aanwezig. Als iedereen komt dan is het detachement groter dan vorig jaar. Laten we er met z'n allen weer een leuke dag van maken. en hopen dat de weergoden ons welgezind zijn. 

Tot 5 mei.

Met vriendelijke groet,

Joop Hoek, NUV S3 bereikbaar op M 06-54 63 16 86

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

We plaatsen de informatie zodra deze beschikbaar is. Tijden bij benadering.

Contactpersoon: Joop.

 
 

Alle datums

  • 5 mei 2019 10:00 - 17:00

Powered by iCagenda

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web