Veteranenborrel Bronbeek

Categorie
Reünies
Datum
26 september 2019 16:00 - 18:00

De Commandant van het Koninklijk Tehuis Oud Militairen & Museum Bronbeek nodigt hierbij alle (postactief & actief dienende) veteranen (en belangstellenden) met partner in de regio Arnhem uit voor de veteranenborrel op donderdag 27 juni 2019. Alle veteranen/belangstellenden zijn van harte welkom vanaf 16.00 uur voor een hapje en een drankje in de Poorterszaal van het hoofdgebouw op Bronbeek. Het museum is vrij toegankelijk voor de veteranen/belangstellenden en hun partner, aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden. Indien u ingaat op de uitnodiging verzoek ik u in verband met de catering ons even te mailen met hoeveel personen u deelneemt aan de Veteranenborrel.

Home of the veterans
Koninklijk Tehuis voor Oud Militairen en Museum Bronbeek
Velperweg 147 | 6824 MB | Arnhem |
Antwoordnummer 1781 | 6800 VR| Arnhem | MPC 43 E
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (t.a.v.Sgt1 Bart de Bakker of Sgt1 Ed van Zanten)

 
 

Alle datums

  • 26 september 2019 16:00 - 18:00

Powered by iCagenda

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web