OPROEP
Voor alle leden van de Nederlandse UNIFIL Vereniging.
Al enkele jaren zorgt onze redacteur Kees Hendriks ervoor dat er ieder kwartaal een goed gevulde Dubbel 4 op de mat ligt voor onze leden van de Nederlandse UNIFIL Vereniging.
Uiteraard is het iedere keer weer een heel gepuzzel om teksten bij elkaar te krijgen, juiste foto's bij de artikelen te zoeken en er vervolgens ook voor te zorgen dat de copy op tijd bij de drukker ligt.
Hij wordt hierin bijgestaan door Edward van Mackelenbergh die ook zorg draagt voor interessante artikelen.
Helaas heeft Kees aangegeven dat hij, om persoonlijke redenen, binnenkort wenst te stoppen met werkzaamheden voor het verschijnen van de Dubbel 4; het kost hem te veel tijd.
Jullie raden het al, we zijn op zoek naar een enthousiaste redacteur (+) voor onze Dubbel 4, die de werkzaamheden van Kees wil overnemen. Kees heeft aangegeven dat hij de tijd zal nemen om de nieuwe kandidaat goed in te werken en hem de "kneepjes van het vak" graag wil leren.
Van onze nieuwe redacteur verwachten we dat hij aan enkele kwalificaties voldoet, zoals
- Goede beheersing van de Nederlandse taal
- Creatief
- Flexibel
- Organisatietalent om de D4 tijdig aan de drukker aan te leveren
Als je denkt dat je aan deze kwalificaties voldoet en dat je het werk aan kunt, maar bovenal zin hebt om ieder kwartaal te zorgen voor een lezenswaardige en informatieve Dubbel 4, geef je dan svp op bij onze voorzitter (a.i.) Joop Hoek (
Samen met de "oude" redacteur gaan we de way ahead bepalen.