Informatie Wageningen 5 mei 2018

Beste Unifillers hieronder volgt extra informatie m.b.t. het evenement Wageningen " 45.

In tegenstelling tot voorafgaande jaren zal de plaats waar de statics worden opgebouwd ( FOULKES FESTIVAL)  op een andere locatie zijn: Belmote Arboretum - Generaal Foulkesweg 94 A. Deze plek ligt ongeveer 200 meter verder dan locatie De Dreijen waar we voorheen stonden. Het is dus makkelijk aan te lopen. 

De lengte van het bevrijdingsdefile zal dit jaar iets langer zijn: 3.5 km i.p.v. 2.5 km.

De aanvangstijd is vanaf 10.00 uur en het einde zal zijn om 19.00 uur. 

Vervoerregelingen:

Vanaf station Ede-Wageningen rijdt er vanaf 09.00 tot uiterlijk 13.00 uur een pendeldienst naar het Foulkes festival. Na afloop van het Defile tot uiterlijk 19.30 rijdt er een pendeldienst naar het treinstation Ede-Wageningen. 

De opstapplaats voor de pendeldienst is aan de ZUIDZIJDE van het station. 

Mensen die VOOR 09.00 uur of NA 13.00 komen met de trein kunnen de de bus pakken met de valleilijn van Syntus ( 84 en 88) . De bus halte staat aan NOORDZIJDE van het station

Parkeerregelingen:

Iedereen die een parkeerflat heeft aangevraagd krijgt deze thuisgestuurd. Ze zijn op 26 april verstuurd.  Het Belmote Arboretum ( foulkes festival) is alleen te benaderen via de Ritzema Bosweg, afslag Diedenweg.  De Diedenweg is afgesloten en men krijgt alleen doorgang met een P-kaart waar een 3 of 10 op staat. Achterop de P-Kaart staat een plattegrond die aangeeft waar jullie mogen parkeren. Vergeet je kaart dus niet mee te nemen. Daarnaast staan er overal borden en verkeersregelaars om alles in goede banen te leiden. 

Melden bij aankomst

Op het foulkes festival veld staan overal borden. Om jullie consumptiebonnen, lunchpakketbon en tribunekaarten of meerijkaarten te ontvangen dienen jullie je voor 13.00 te melden bij de merchandise stand van de Unifilvereniging. Het merchandiseveld staat op de borden aangegeven. 

Lunchpakket kunnen tegenover het centrale meldpunt worden opgehaald.

De toiletten zijn gratis

Opstellen Defile:

Het Libanondetachement zit in cluster 3. Op het foulkes terrein bevindt zich Libanonveld met een tent. ( volg de borden!) Om 14.00 uur is het verzamelen bij de tent op het Libanonveld en dan lopen we gezamenlijk naar de opstelling voor het defilé. Wees svp op tijd. 

Tribuneplaatsen:

Er zijn dit jaar veel meer aanvragen voor tribuneplaatsen dan voorafgaande jaren. Normaal 8 en nu 22!!  De kans is groot dat we niet iedereen tevreden kunnen stellen. Als we er te weinig krijgen dan we dit ter plaatse moeten oplossen waarbij de insteek zal zijn dat mensen met een fysieke handicap voorrang zullen krijgen bij de verdeling.  De tribune plaatsen moeten uiterlijk om 15.15 worden ingenomen. 

Tot Slot,

We zijn dit jaar wederom met een groot aantal Unifillers aanwezig. Als iedereen komt dan is het detachement groter dan vorig jaar. Laten we er met z'n allen weer een leuke dag van maken. en hopen dat de weergoden ons welgezind zijn. 

Tot 5 mei.

Met vriendelijke groet,

Joop Hoek, S3/NUV, 06-54 63 16 86

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Hieronder treft u het inschrijfformulier voor 5 mei te Wageningen aan. Het evenement heeft enkele nieuwe mensen in de organisatie. Het is van belang dat u zich tijdig opgeeft. Op dit moment is niet duidelijk of er parkeer gelegenheid is en of men met oude legervoertuigen kan meerijden.

Ik wil u verzoeken, indien dit gewenst is, dit toch aan te kruisen. Mocht de mogelijkheden bestaan dan hebben we dit in ieder geval geïnventariseerd.

Als veteraan heeft u elk jaar recht op 1 treinkaartje, deze kunt u aanvragen bij het Veteranen Instituut.

Tot 5 mei

Joop Hoek,  S3 NUV  M 06-54 63 16 86

  

De inschrijving voor Wageningen is gesloten. Unifillers die zich niet hebben ingeschreven kunnen natuurlijk wel gewoon komen. We hebben voor u echter geen consumptiebonnen besteld. Die zult u voor eigen rekening moeten aanschaffen.

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo lzv web