Na de ALV van zaterdag 17 maart 2018 hebben mij een aantal leden gebeld en gemaild. Alle ideeën, mails, brieven etc. worden op de bestuursvergadering van 11 april als ingekomen stuk behandeld. Op deze dag zal ook de commissie van wijze mannen worden samengesteld. De bevindingen van deze commissie, het toekomstige beleid, en wisselingen in het bestuur zullen zo spoedig mogelijk bekend worden gemaakt op de website, Facebook pagina en de Dubbel Vier.

Dus heb je een positieve bijdrage, neem dan contact met mij op.

Bestuur Nederlandse Unifil Vereniging
namens hen,

J.A.M.M.(Sjak) Neelen

Voorzitter ai, penningmeester en ledenadministratie

logo nuv

Ericalaan 16| 6086 CV Neer (L)
Mobiel 06-21 53 52 05 | Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web