Uitnodiging;

De Commandant van het Koninklijk Tehuis Militairen & Museum Bronbeek nodigt hierbij alle (postactief & actief dienende) veteranen ( en belangstellenden) met partner in de regio Arnhem uit voor de veteranenborrel op donderdag 19 april 2018. Alle veteranen / belangstellenden zijn van harte welkom vanaf 16.00 uur voor een hapje en een drankje in de Poorterszaal van het hoofdgebouw op Bronbeek. Het museum is vrij toegankelijk voor de veteranen / belangstellenden en hun partner, aan de bijeenkomst zijn geen kosten verbonden.

Indien u ingaat op de uitnodiging verzoek ik u in verband met de catering ons even te bellen of te mailen met hoeveel personen u deelneemt aan de veteranenborrel.

026-376 35 53, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (t.a.v.Sgt1 Cock Dekker of Sgt1 Ed van Zanten)

Noteert u volgende datum ook alvast in u agenda: 28 juni. 2018

Koninklijk Tehuis voor Militairen & Museum Bronbeek.

bronbeek

 

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Agenda

logo lzv web