Uit betrouwbare bron vernamen we dat zangeres Gemma van Eck zaterdag 30 juni op het Malieveld in Den Haag een optreden zal verzorgen. Als zangeres maakte Gemma deel uit van de groep Babe, die in 1980 een muzikaal bezoek heeft gebracht aan het NL UNIFIL detachement in Libanon. Een interview met Gemma hierover is verschenen stond in de Dubbel Vier van juni 2017. Vorig jaar was zij te gast op het Malieveld, getooid met een blauwe baret. Nu gaat ze voor ons optreden. Ze zal in het bijzonder een aantal van de ‘Babe in Libanon 1980-liedjes’ ten gehore brengen.

Het zou natuurlijk leuk zijn als zoveel mogelijk (van haar) Unifillers met blauwe baret naar haar optreden komen, dat plaatsvindt op het kleine muziek podium in het Veteranenplaza. Aanvang van haar optreden is gepland om 16:20 uur en 16.30 uur.

GE1GE2

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web