Dit jaar is de provincie Overijssel aan de beurt om vaandeldragers te leveren voor de NLVD 2018

Het is een traditie geworden om elk jaar een andere provincie te kiezen die de Vaandeldragers voor het Defile in Den Haag mag leveren. Dit jaar is het de provincie Overijssel. We zijn op zoek naar drie vrijwilligers die het leuk zouden vinden om de vaandels te dragen.

Jullie kunnen je aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Joop Hoek even bellen (M 06-54631686) om je aan te melden. De eerste drie melders zullen worden geselecteerd. Wees er dus snel bij !!

Het wordt een schitterende dag en onze vereniging zal ook dit jaar weer deelnemen met het grootste detachement. Tot zaterdag.

Met blauwen groet,

Joop Hoek uw S3/NUV

 

Artikel serperator NUV

Lidmaatschap

Oproepen

Agenda

logo lzv web